poniedziałek, 2 stycznia 2017

Nowy Rok

Witajcie w Nowym Roku,

Z tej okazji pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne, by w Waszych domach nigdy nie zabrakło magii, którą wokół siebie roztaczacie. Wszystkiego dobrego!!!

W tym roku świętowaliśmy przez 2 noce. Dzień przed Sylwestrem byliśmy na weselu, a sylwestrową noc spędziliśmy w domu. Przyjechała do nas kuzynka z mężem i córką. Dzieci miały imprezę w swoim pokoju, a o północy wznieśliśmy toast, złożyliśmy życzenia i podziwialiśmy fajerwerki. Córka, choć twierdziła, że nie jest śpiąca, zasnęła, jak tylko przyłożyła głowę do poduszki.

W pierwszy dzień Nowego Roku zaliczyliśmy spacer w lesie i pobieraliśmy energię:)


Szukaliśmy zimy (którą straszą od 2 dni, brr..) i ogrzewaliśmy się w słoneczku, które nam towarzyszyło tego dnia.

Z powziętych postanowień w 2016 r. udało nam się większość zrealizować. Obecnie kończę studia. Mam nadzieję, że wszystko się uda. Cały czas się uczę. Z takich przyziemnych spraw, to przeprowadziłam czystkę w ubraniach i od dłuższego czasu w szafie jest porządek (jestem bałaganiarą). Przez pewien okres podczytywałam blogi: kameralna.com. pl.,  Style Digger, Makelifeeasier.pl, Simplicite.pl. Może nie do końca wszystkie stylizacje mi się podobały, ale skłoniły mnie do zmian, a co za tym idzie do lepszego samopoczucia. 

Interesują mnie też książki i artykuły o organizacji czasu i szukam ciekawych inspiracji w kuchni. Mam zamiar doskonalić się w tym temacie (gotowanie to też nie jest moją mocną stroną, a mam w domu niejadka). Wszystko przede mną i tyle o mnie.
Arkusz do osobistych postanowień noworocznych można znaleźć na stronie pink plum.

Po małym remoncie w kuchni i zmianie dachu, czeka nas też remont poddasza, ale to realizacja co najmniej dwuletnia.

Widzicie tam regał na książki? :)  Póki co rozmieszczam wszystko w głowie.
A tutaj będzie pokój syna

Czeka nas też wesele, Komunie Św. i przynajmniej jedna osiemnastka.

Choć mamy wpływ na wiele rzeczy, to najważniejsze jest to, o czym nie zawsze możemy decydować -  zdrowie. Tego tego też Wam życzę w Nowym Roku.lena6 komentarzy:

 1. Plany ambitne i oby wszystkie się zrealizowały. Wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia ze spaceru:) przyznaję,że tak wielu planów ze zeszłego roku nie zrealizowałam. Ciągle "stoją" w kolejce. Życzę Ci więc aby te wszystkie plany udało Ci się zrealizować. Pokoje na poddaszu pewnie będą cudowne. A komunie to mają Twoje dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Również u mnie nie udało się wszystkiego zrealizować. Tak to już jest. Wyznaczamy priorytety, a one nie zawsze są na liście zadań. Komunie mają córki moich kuzynek, my mieliśmy rok temu.
   pozdrawiam

   Usuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i powodzenia w realizacji planów :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...